O SPOLEČNOSTI

Van der Valk Solar Systems je holandská společnost, která ve fotovoltaickém průmyslu působí od roku 2009. Je součástí rodinné společnosti Van der Valk Systemen, působící již od roku 1963 v oblasti pohyblivých systémů a montážních komponent.

Jako jedna z nejrychleji rostoucích společností se specializuje výhradně na vývoj a výrobu solárních montážních systémů pro šikmé střechy, ploché střechy a volná pole. Hlavní průmyslový komplex VDV o ploše 35 000 m2 se nachází v Nizozemsku, kanceláře a sklady jsou i ve Velké Británii a další pobočky pak ve Švédsku a Španělsku.

Od roku 2023 je společnost SOLSOL s.r.o. výhradním distributorem značky Van Der Valk pro Českou republiku.
 

VÝZKUM, VÝVOJ A TECHNOLOGIE

Montážní systémy Van Der Valk vynikají širokou oblastí použití, velmi krátkou dobou, ve které je lze instalovat, a vysokou kvalitou. Na montáž jednoho panelu stačí v průměru méně než tři minuty. Díky rychlosti instalace sahají po holandském konstrukčním řešení firmy, které realizují velké instalace, produkty VDV tak pokrývají například střechy berlínské Tesla Gigafactory, haly automobilek či sportovní stadiony. 

Konstrukční řešení je univerzálně použitelné na rovné, šikmé i oblé střechy, stejně jako na pole i výškové budovy, čímž vyhovují mj. i podmínkám české Nové Zelené Úsporám pro bytové domy. Profily konstrukcí není nutné upravovat, panely se na konstrukci jednoduše naklikají. 

Velkou výhodou je i široká škála doplňkového sortimentu.

Konstrukce VDV jsou vyvinuty podle nejnovějších evropských standardů a lze na ně čerpat 10-25letou produktovou záruku.
 

PRODUKTY

Skladem od října 2023. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na sales@solsol.cz.

Van Der Valk video preview