Nejširší skladové zásoby panelů v ČR

Nejširší skladové zásoby panelů v ČR

V pěti velkokapacitních skladech máme k okamžitému odběru desítky tisíc panelů od 10ti výrobců ve více než 60ti výkonech a řadách. Jsme schopni vyjít vstříc vašim individuálním potřebám - dodáváme paletová či kontejnerová množství fotovoltaických panelů, na míru montážním společnostem připravíme kompletní instalační balíček.
 

Nadstandardní záruky technologií

Nadstandardní záruky technologií

Vedle standardních záruk nabízíme i nadstandardní a prodloužené garance. To znamená až 40 let mechanické (produktové) a 25leté výkonové záruky garantující 92% účinnost technologií.
 
Právě mechanická záruka by měla být hlavním kritériem při výběru správných technologií pro váš projekt. V porovnání s výkonovou zárukou, kterou je velice složité a finančně nákladné prokázat, jde o garanci stálosti, tedy kvality. A za tu si troufáme ručit.

Řešení na míru pro instalační firmy

Řešení na míru pro instalační firmy

Našim obchodním partnerům garantujeme zasmluvněné množství technologií skladem po celý rok. V rámci tzv. kitů dodáváme kompletní montážní sady sestávající z panelů, střídače, konstrukce a DC elektro částí, nezávisle na velikosti projektu střešních instalací. To vše včetně doručení k zákazníkovi do 48 hodin.

 

I přes neustále se snižující ceny komponentů garantujeme nejnižší možnou cenu skladových zásob nezávisle na výkyvech výrobního trhu.

Garance spokojenosti

Garance spokojenosti

Zakládáme si na oboustranně dobré a dlouhodobé spolupráci. Proto jsme v SOLSOL s.r.o. pojištěni do výše 20 milionů Kč na dodavatelské zakázky, včetně logistiky DDP. Při poškození technologie během transportu zajistíme rychlou náhradu na naše náklady. V případě nespokojenosti s kvalitou dodaných produktů bez odkladu řešíme výměnu. V záruční době po dohodě s výrobcem, umožňujeme i finanční kompenzaci.

 

Samotné produkty si sami pečlivě testujeme v našem brněnském testovacím centru a poskytujeme k nim profesionální servisní podporu.
 

Možnosti prodloužení splatnosti a financování projektů

Možnosti prodloužení splatnosti a financování projektů

Našim dlouhodobým partnerům s uzavřenou rámcovou smlouvou poskytujeme nejdelší možné splatnosti s možností prodloužení za nízkou úrokovou sazbu.
 
Jsme též schopni zajistit financování projektů fotovoltaických elektráren.

Odborná školení nových technologií

Odborná školení nových technologií

Pro naše smluvní partnery či zájemce o vstup do segmentu výstavby fotovoltaických elektráren zajišťujeme průběžná školení vztahující se k novinkám pro následující rok a také proškolení v horkých technologických novinkách.
 
Školení jsme schopni zorganizovat v našich prezentačních prostorách či přímo u vás.

Podívejte se na nabízené technologie

Podívejte se na nabízené technologie

Technologie