Špičkové technologie za dostupnou cenu

Společnost SOLSOL s.r.o. funguje na českém trhu od roku 2012. Zabývá se velkoobchodním prodejem solárních panelů a střídačů renomovaných výrobců.

Od roku 2013 se stala exkluzivním partnerem tchajwanské společnosti AUO (dříve BenQ). V roce 2017 přibyly do portfolia společnosti SOLSOL produkty německé společnosti AEG, která se specializuje na celočerné panely pro residenční trh a špička čínských Tier 1 výrobců Canadian Solar, díky jejichž přechodu na half-cutové buňky typu M6 dosahují jejich panely od Q2 2020 výkonů 365Wp+ a 450Wp+ ve velkém formátu.

V roce 2018 podepsala SOLSOL distribuční kontrakt s americkou společností SUNPOWER, která jako první produkovala panely s reálnou efektivitou 23 % a výkonem nad 400Wp ve standardním rámu, a dále s italskou společností EXE Solar produkující vysoko efektivní ‚half cut‘ technologie o výkonu nad 360Wp v atraktivních černých rámech s prodlouženými produktovými i výkonovými zárukami. Ve stejném roce začala společnost dodávat i technologie střídačů a optimizérů společnosti SolarEdge.

Od roku 2020 společnost SOLSOL distribuuje vysokoefektivní fotovoltaické panely rakouské značky Energetica, které disponují nadstandardními zárukami a výkony a při jejich výrobě nejsou produkovány žádné emise CO2. Toto je dosaženo napojením výrobního zařízení na vlastní 2,6 MW FVE a sousední vodní a biomasovou elektrárnu.

Námi zastoupení výrobci nabízí vysokou produkční kvalitu, maximální současné výkony a zároveň i možnost prodloužených mechanických záruk, které dosahují až 25 let a atraktivní design s černými rámy, či plně celočerné provedení fotovoltaických panelů.

Přes 300 000 dodaných panelů

SOLSOL s.r.o. dosud dodala do regionu střední Evropy přes 300 tisíc fotovoltaických panelů (75 MWp), zejména na střešní instalace rodinných domů a tovární haly. Mezi naše přední klienty patří ČEZ Solární, Solar Invest (PRE), Iftech, Elkov, S-Power energies a další. Veškeré nabízené panely jsou okamžitě dostupné a jsou ideálními technologiemi pro nové fotovoltaické instalace, na které chtějí majitelé čerpat dotace Nová Zelená Úsporám v ČR a Zelená Domácnostiam na Slovensku. Skladem držíme k okamžitému odběru vždy přes 10 000 panelů ve výkonových tolerancích 290-490Wp.

Realizace fotovoltaických elektráren pro komerční klienty

SOLSOL s.r.o. je od roku 2017 přední projekční kanceláří a realizátorem komerčních instalací pro vlastní spotřebu, s portfoliem desítky projektů o výkonu do 400kWp. Komerčním klientům nabízíme zdarma evaluaci projektu a řešení na míru tak, aby bylo dosaženo maximální spotřeby při minimálních budoucích nákladech na údržbu v průběhu životnosti elektrárny, která činí 25-30 let.

Naše úspěchy

V roce 2020 jsme obsadili 3. místo v žebříčku nejrychleji rostoucích firem v ČR, který sestavuje prestižní ekonomický deník The Financial Times. Jsme také hrdými členy Cechu akumulace a fotovoltaiky (www.caft.cz) a zasedáme v jeho představenstvu.

LOGA ÚSPĚCHŮ SOLSOL

 

Podívejte se, jaké technologie nabízíme.

Aktuality

Máte dotaz?

Máte dotaz?
Ozvěte se nám

E-mail: sales@solsol.cz | Telefon: +420 774 419 119