Špičkové technologie za dostupnou cenu

Společnost SOLSOL s.r.o. funguje na českém trhu od roku 2012. Zabývá se velkoobchodním prodejem solárních panelů a střídačů renomovaných výrobců.

Od roku 2013 se stala exkluzivním partnerem tchajwanské společnosti AUO (dříve BenQ). V roce 2017 přibyly do portfolia společnosti SOLSOL produkty německé společnosti AEG, která se specializuje na residenční panely v atraktivním černém rámu, sdlouhou produktovou zárukou. A dále přibyla špička čínských Tier 1 výrobců Canadian Solar, díky jejichž přechodu na half-cutové buňky typu M6 dosahují jejich panely od 2020 výkonu až 660Wp.

V roce 2018 podepsala SOLSOL distribuční kontrakt s americkou společností SUNPOWER, která jako první produkovala panely s reálnou efektivitou 23 % a výkonem nad 400Wp ve standardním rámu do 1,7 m délky, a dále s italskou společností EXE Solar produkující vysoko efektivní ‚half cut technologie o výkonu nad 460Wp v atraktivních černých rámech s prodlouženými produktovými i výkonovými zárukami.

Od roku 2020 společnost SOLSOL distribuuje vysokoefektivní fotovoltaické panely rakouské značky Energetica, které disponují nadstandardními zárukami a výkony a při jejich výrobě nejsou produkovány žádné emise CO2. Toto je dosaženo napojením výrobního zařízení na vlastní 2,6 MW FVE a sousední vodní a biomasovou elektrárnu.

Námi zastoupení výrobci nabízí vysokou produkční kvalitu, maximální současné výkony a zároveň i možnost prodloužených mechanických záruk, které dosahují až 25 let a atraktivní design s černými rámy, či plně celočerné provedení fotovoltaických panelů.

Nově v našem portfoliu naleznete střídače a optimizéry společnosti SolarEdge, Growatt a GoodWe, jenž můžeme dodat i s příslušnými bateriovými sety.

Přes 300 000 dodaných panelů

SOLSOL s.r.o. dosud dodala do regionu střední Evropy přes 300 tisíc fotovoltaických panelů (75 MWp), zejména na střešní instalace rodinných domů a tovární haly. Mezi naše přední klienty patří ČEZ Solární, Solar Invest (PRE), Iftech, Elkov, S-Power energies a další. Veškeré nabízené panely jsou okamžitě dostupné a jsou ideálními technologiemi pro nové fotovoltaické instalace, na které chtějí majitelé čerpat dotace Nová Zelená Úsporám v ČR a Zelená Domácnostiam na Slovensku. Skladem držíme k okamžitému odběru vždy přes 10 000 panelů ve výkonových tolerancích 290-490Wp.

Realizace fotovoltaických elektráren pro komerční klienty

SOLSOL s.r.o. je od roku 2017 přední projekční kanceláří a realizátorem komerčních instalací pro vlastní spotřebu, s portfoliem desítky projektů o výkonu do 400kWp. Komerčním klientům nabízíme zdarma evaluaci projektu a řešení na míru tak, aby bylo dosaženo maximální spotřeby při minimálních budoucích nákladech na údržbu v průběhu životnosti elektrárny, která činí 25-30 let.

Naše úspěchy

V roce 2020 jsme obsadili 3. místo v žebříčku nejrychleji rostoucích firem v ČR, který sestavuje prestižní ekonomický deník The Financial Times. Jsme také hrdými členy Cechu akumulace a fotovoltaiky (www.caft.cz) a zasedáme v jeho představenstvu.

LOGA ÚSPĚCHŮ SOLSOL

 

Podívejte se, jaké technologie nabízíme.

Aktuality

Máte dotaz?

Máte dotaz?
Ozvěte se nám

E-mail: sales@solsol.cz | Telefon: +420 774 419 119