O SPOLEČNOSTI

Společnost Growatt působí na globálním trhu s fotovoltaickými technologiemi od roku 2011. Specializuje se na komplexní řetězec výroby energie ze slunce, její skladování, řízenou spotřebu i digitální dohled. Growatt je největším světovým dodavatelem rezidenčních střídačů.

Od roku 2022 je společnost SOLSOL s.r.o. výhradním distributorem značky Growatt pro Českou republiku.
 

VÝZKUM, VÝVOJ A TECHNOLOGIE

Growatt poskytuje vysoce kvalitní a komplexní energetická řešení pro domácnosti na celém světě. Díky široké síti 41 poboček pokrývá potřeby více než 160 zemí - produkty společnosti dnes využívají více než 1.5 milionu lidí po celém světě. Společnost má na své střídače, baterie, nabíjecí systémy a chytrý monitoring zapsáno přes 150 patentů.

Na kvalitu servisu dbá téměř sedm stovek proškolených inženýrů z celého světa. Výroba všech produktů podléhá pětistupňové kontrole kvality. Po první fázi konstrukčních testů následují testy komponent, které zahrnuje sofistikované laboratorní testy metalografickými mikroskopy a stereomikroskopy. Dalším krokem je přísné ověřování standardů dle 20 certifikačních systémů přijatých různými zeměmi světa. Následuje analýza dopadu na životní prostředí a spolehlivost v továrním prostředí, které ověří správné fungování produktů v náročných podmínkách. Posledním krokem kvality je výrobní inženýrství. Na základě sériového čísla může výrobce kdykoliv identifikovat konkrétní komponenty a výrobní kroky, které byly použity při výrobě každého výrobku.

Společnost SOLSOL úzce spolupracuje s Growattem na inovaci dálkového dohledu i monitorovací aplikaci. V roce 2023 prezentovala novinky společnosti v rámci Growatt Roadshow.
 

PRODUKTY

Nabídka střídačů

Nabídka baterií
 

Growatt company brochure