O SPOLEČNOSTI

Solar Solutions Group je oficiálním dodavatelem solárních modulů, střídačů a baterií AEG na základě licence od AB Electrolux. Od roku 2015 společnost Solar Solutions pomáhá zákazníkům po celém světě dosáhnout jejich cílů v oblasti udržitelnosti. O kvalitě svých výrobků svědčí fakt, že do roku 2022 společnost prodala přes jeden milion panelů s logem AEG.

Společnost Solar Solutions se opírá o tým s více než 30 lety zkušeností v solárním průmyslu a o síť vybraných partnerů ve více než 30 zemích. Značka AEG je nedílnou součástí historie energetiky se 130letým inženýrským dědictvím a 360° řešeními čisté energie pro napájení domácností a podniků po celém světě.

Od roku 2018 je společnost SOLSOL s.r.o. výhradním distributorem značky AEG Solar v České republice.
 

AEG Reseller Program PreviewAEG RESELLER PROGRAM PRO ČESKOU REPUBLIKU

Značka AEG se těší širokému uznání a důvěře zákazníků v celé Evropě, kteří se cítí dobře díky vynikající kvalitě výrobků a důvěře, kterou tato značka představuje. 

Společnost SOLSOL zaštiťuje síť prodejců AEG pro Českou republiku. Prodejní a realizační společnosti s certifikací AEG dodávají servis, který svou úrovní odpovídá nejvyšším standardům kvality výrobků AEG. 

Pro více informací o programu nás neváhejte kontaktovat.
 

VÝZKUM, VÝVOJ A TECHNOLOGIE

Solární výrobky AEG splňují nejnovější normy, které zaručují bezpečnost a spolehlivost. Jsou certifikovány nezávislými organizacemi, jako jsou mimo jiné TÜV Rheinland, TÜV Süd, TÜV Nord a Intertek. Výrobní zařízení jsou certifikována podle norem ISO 9001, ISO 14001 a ISO45001.

Společnost AEG nabízí nejnovější verze solárních panelů a také hybridní střídače a baterie. 

Více na www.aegsolar.cz
 

PRODUKTY

Nabídka panelů

Nabídka střídačů

Nabídka baterií
 

OCENĚNÍ

Díky výrobkům AEG je solární energie nezbytnou součástí vaší cesty k ekologičtější a udržitelnější budoucnosti. Z tohoto důvodu společnost Electrolux ocenila solární produkty AEG a závazek společnosti v oblasti solárních řešení cenami za inovace a udržitelnost za roky 2016 a 2018. V roce 2022 získala společnost AEG pro Nizozemsko pečeť "Top Brand PV Award" od společnosti EuPD Research jako nejlepší značka pro solární moduly z hlediska šíře distribuce a doporučení instalatérů.