Čeští a slovenští zájemci o fotovoltaické instalace mají už tři roky možnost získat kvalitní produkty s logem AEG od společnosti SOLSOL s.r.o. jako oficiálního distributora.

V nabídce máme nejnovější verze solárních panelů stejně jako hybridní střídače a baterie.

Fotovoltaická řešení AEG

Chytré solární zařízení Vám umožní být vždy o krok napřed v porozumění solární energii tak, aby fungovala pro Vaše potřeby a zaručovala Vám absolutní kontrolu nad Vaším fotovoltaickým systémem.

Solární produkty AEG jsou v souladu s nejnovějšími standardy, které zaručují bezpečnost a spolehlivost, a jsou certifikovány mimo jiné společnostmi TÜV Rheinland, TÜV Süd a KIWA. Výrobní zařízení jsou certifikována podle ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.

Přísné testy, které prochází každý solární panel, nám umožňují dát našim výrobkům záruku na výkon 25 let.

Produkty AEG činí ze solární energie zásadní součást vaší cesty k zelenější a udržitelnější budoucnosti. Z tohoto důvodu společnost Electrolux ocenila solární produkty AEG a závazek společnosti Solar Solutions oceněním Innovation and Sustainability v letech 2016 a 2018.

Portfolio solárních panelů AEG zahrnuje širokou škálu produktů, které vyhovují různým potřebám. Zahrnuje:

  • Vysoce účinné monokrystalické a polykrystalické solární panely
  • Ultra černé solární panely
  • Double-glass solární panely
  • Panely s technologií článků half-cut

Solární střídače AEG patří k nové generaci fotovoltaických střídačů vázaných na síť, speciálně vyvinutých pro rezidenční systémy. Elegantní rezidenční střídače AEG umožňují přístup k jejich provozu a výkonu v reálném čase díky pokročilým mobilním, monitorovacím aplikacím.

Portfolio solárních, fotovoltaických střídačů se přizpůsobuje potřebám rezidenčních instalací a komerčních systémů vázaných na síť:

  • Kompaktní jednofázové a třífázové střídače pro rezidenční instalace
  • Robustní třífázové střídače pro střední a velké komerční instalace

Řešení uchovávání energie od AEG Vám umožní produkovat a užívat čistou energii ve vašem vlastním tempu, ve dne i v noci. Pomáhá Vám uchovat energii na dobu, kdy ji budete chtít použít a až ji budete potřebovat nejvíc.

Hybridní střídač integrovaný v bateriovém systému umožňuje flexibilně užívat energii Vaší instalace, napájet spotřebiče, převádět ji do sítě nebo ji ukládat na později.

Portfolio bateriových systémů AEG je rozšířitelné. V současné době jsou dostupné ve třech kapacitách.

  • 4 kWh pro malé instalace
  • 8 kWh pro středně velké instalace
  • 12 kWh pro středně velké instalace

Distribuční síť AEG dnes zahrnuje partnery ve více než 30 zemích po celém světě. Společnost SOLSOL s.r.o. je ráda jedním z nich.