Proč zvolit hybridní střídač WIT od Growatt

 • o polovinu levnější než srovnatelné komerční instalace
   
 • Žádné přetoky do sítě díky 100% asymetrii
   
 • Úspora místa
   
 • Rychlá a jednoduchá instalace
   
 • Vše od jednoho výrobce 

Poptat školení zdarma

Chci cenovou nabídku

 

První WIT v EU? Na české farmě


Více o střídačích WIT

Řešení 2v1

Střídače WIT přepisují pravidla pro komerční instalace v ČR. Jedná se o jedny z prvních hybridních střídačů, které spojují více funkcí do jednoho zařízení. Disponují totiž vstupy na fotovoltaické panely a rovnou pracují i s baterií APX.

Poloviční cena

Chytré řešení WIT s sebou nese i výrazně nižší pořizovací náklady. Při porovnání se srovnatelnými technologiemi pro komerční instalace o stejném výkonu ušetříte až 50 % finančních prostředků.

Navyšujte výkon podle potřeb

Každá fotovoltaická elektrárna využívající střídač WIT se dá individuálně škálovat od 50 kW až do 900 kW. Střídač je navíc nezávislý na ostatních. Nejste proto omezeni nejslabším článkem. Systém také umí flexibilně reagovat na vaše měnící se potřeby. Budete chtít časem navyšovat požadavky na energetickou nezávislost svého podniku? Střídače WIT vám to umožní.

Rychlá instalace a jednoduchý provoz

Díky principu all-in-one vám odpadnou starosti s nákupem a propojením různých značek technologií. Už tento fakt zjednoduší instalaci a provoz na naprosté minimum. Vše se řeší s jedním dodavatelem a jedním výrobcem. Od toho se odvíjí i kratší čas na instalaci, kterou zvládne každá zaškolená firma. Střídač WIT totiž využívá stejný princip zapojení jako běžné rezidenční instalace.

Technické detaily WIT a APX

Další informace

Ke stažení

 

Kontakt

Nenašli jste, co jste hledali? Ozvěte se nám na hermann@solsol.cz.

 


Exkluzivním distributorem technologií WIT od Growatt je SOLSOL s.r.o.