Rádi bychom Vás informovali o změnách, ke kterým dochází ve fungování naší společnosti. SOLSOL s.r.o. se v posledních letech značně rozrostl a profesně dozrál z dvoučlenného týmu roku 2015 do jednoho z největších distributorů fotovoltaických panelů ve střední Evropě. 

Za posledních několik málo let jsme dodali na trh přes 75MWp solárních panelů a letos je naším cílem přidání dalších 40MWp. Úspěšně jsme se transformovali z dodavatele v České republice produkovaných panelů AUO (BenQ) do velkodistribučního zastoupení světových značek jako SUNPOWER, ENERGETICA, AEG Solar Solutions, Canadian Solar, EXE Solar a SOLITEK, jejichž produkty naleznete v našem rozsáhlém portfoliu.

V nedávné minulosti jsme také začali s dodávkami střídačů SOLAREDGE, které rozšiřujeme v květnu o značku GROWATT a jsme schopni na Vaše projekty dodat také konstrukční systémy značek PMT a ESDEC s návrhem na míru v ceně materiálu. 

V současné době operujeme a vyskladňujeme nejen ze tří skladů v České republice, ale nově také z holandského skladu v Rotterdamu, ze kterého dodáváme v celokontejnerovém množství za nejlepší možnou tržní cenu. Naše práce byla oceněna několika českými cenami i prestižním oceněním '1000 Europe's Fastest Growing Companies 2020' známého ekonomického magazínu Financial Times, který nás zařadil mezi pětici nejrychleji rostoucích firem v ČR.

Děkujeme Vám, našim klientům, za možnost takového růstu a těšíme se na další úspěšný rok pro celý fotovoltaický segment.

Jana Žalmanová

Jana Žalmanová - vedoucí velkoobchodního prodeje

Ačkoliv Janu netřeba představovat, rád bych zmínil její pracovní posun z nákupu a logistiky na pozici vedoucí velkoobchodního oddělení.  Kromě standardní komunikace zakázek u stávajících klientů nově vede oddělení velkoobchodu včetně koordinace obchodních zástupců.

Martin Novák

Martin Novák - obchodně - technický manažer

Martin je nově zodpovědný za technologickou stránku VO prodeje a implementaci nových produktů, zejména pak fotovoltaických střídačů a baterií včetně aftersale servisu. Organizuje také technická školení našich partnerů a je schopen zodpovědět jakoukoliv otázku i techničtějšího charakteru.

Kateřina Cornea

Kateřina Cornea - sales back office

Katka je novou posilou back office týmu, zodpovědnou za správný chod objednávkového systému, výdejek a logisticku stránku zakázky.

Martin Přívora

Martin Přívora - obchodní zástupce CZ/SK

Martin je obchodní zástupce zodpovědný za nové klienty na českém a slovenském trhu, který je schopen připravit zakázku na míru včetně střídačů, baterií a konstrukčního systému.