Rádi bychom Vás informovali o změnách, ke kterým dochází ve fungování naší společnosti. SOLSOL s.r.o. se v posledních letech značně rozrostl a profesně dozrál z dvoučlenného týmu roku 2015 do jednoho z největších distributorů fotovoltaických panelů ve střední Evropě. Za posledních několik málo let jsme dodali na trh přes 75MWp solárních panelů a letos je naším cílem přidání dalších 40MWp. Úspěšně jsme se transformovali z dodavatele v České republice produkovaných panelů AUO (BenQ) do velkodistribučního zastoupení světových značek jako SUNPOWER, ENERGETICA, AEG Solar Solutions, Canadian Solar, EXE Solar a SOLITEK, jejichž produkty naleznete v našem rozsáhlém portfoliu.  V nedávné minulosti jsme také začali s dodávkami střídačů SOLAREDGE, které rozšiřujeme v květnu o značku GROWATT a jsme schopni na Vaše projekty dodat také konstrukční systémy značek PMT a ESDEC s návrhem na míru v ceně materiálu. 

V současné době operujeme a vyskladňujeme nejen ze tří skladů v České republice, ale nově také z holandského skladu v Rotterdamu, ze kterého dodáváme v celokontejnerovém množství za nejlepší možnou tržní cenu.  Naše práce byla oceněna několika českými bussinesovými cenami i prestižním oceněním '1000 Europe's Fastest Growing Companies 2020' známého ekonomického magazínu Financial Times, který nás zařadil mezi pětici nejrychleji rostoucích firem v ČR.

Je tedy logické, že ruku v ruce s papírovým růstem rozšiřujeme tým našich zaměstnanců a externích partnerů, kteří potřebují také větší kancelářské prostory s možností širšího pracovního zázemí. Děkujeme Vám, našim klientům, za možnost takového růstu a těšíme se na další úspěšný rok pro celý fotovoltaický segment.
 

Změna hlavní kanceláře

Po pěti letech fungování naší společnosti z kanceláří na Milady Horákové jsme se začátkem dubna oficiálně přestěhovali do nových kanceláří na Králově 4, Brno.  Nové kancelářské prostory nabízejí dvě nové jednací místnosti, prostornou školící/prezentační místnost a dále vlastní fotovoltaickou elektrárnu napojenou na laboratoř, ve které budeme testovat nové technologie panelů, baterií i střídačů. Součástí areálu je také prostorné parkoviště s nabíjecí stanicí elektromobilů jak pro naše firemní vozy, které pořizujeme v rámci plánovaného přechodu na nízkoemisní flotilu, tak i pro případné elektromobilní návštěvy.

Srdečně Vás zveme na setkáni v nových prostorách ať už v rámci prezentace novinek fotovoltaického trhu, plánováním Vašich projektů či čistě při kávě jen tak.

SOLSOL stěhování 2021