Jste-li zvědaví na nové trendy a inovace v oblasti obnovitelných zdrojů energie, rozhodně neváhejte navštívit náš stánek. Jsme připraveni Vám představit naše nejnovější produkty, které Vám nebo Vašim zákazníkům pomohou ušetřit na energiích a zároveň přispět ke zlepšení životního prostředí. Smart Energy Forum se poprvé na Slovensku uskuteční jako výstava a naváže tak na předchozí odborné konference. Akce proběhne 28. března 2023 v hotelu Senec v Senci (35km od Bratislavy).

Co Vám ukážeme?

Na našem stánku najdete několik našich solárních panelů a střídačů, včetně hybridních střídačů Growatt a hybridního bateriového systému od AEG. Kromě toho Vám budeme moci představit naše nové portfolio solárních panelů AEG pro rok 2023.

Kde nás najdete?

Náš stánek bude umístěn hned naproti vchodu do kongresové haly, takže jej nemůžete minout.

Smart Energy Forum 2023, Bratislava

Těšíme se na Vaši návštěvu a budeme připraveni Vám poskytnout všechny potřebné informace o našich produktech a službách. Nezapomeňte si připravit otázky, na které Vás zajímá odpověď. Pro více informací kontaktujte prosím Tomáše Šarocha (saroch@solsol.cz, 605 421 430).

Přijďte na veletrh Smart Energy Forum, kde se můžete nejen inspirovat a získat nové znalosti, ale také seznámit se s našimi produkty a řešeními. Těšíme se na Vás!