Vážení partneři,

s radostí Vás zveme na výstavu Smart Energy ForumSmart Energy Forum, která se koná v Praze 17. - 18. 10. v pražském O2 Universum. Na našem stánku budete mít jedinečnou příležitost seznámit se s novými rezidenčními i komerčními technologiemi od značky Growatt. Ukážeme Vám nové rezidenční střídače MOD XH BP s novou baterií APX, pro komerční instalace ukážeme střídače řady MID a WIT s komerční baterií APX. K vidění toho ale bude ještě mnohem více.

Představíme Vám také komplexní portfolio značky AEG, včetně nové řady TOPcon panelů.

Dáme Vám nahlédnout i do zákulisí vývoje našeho nového digitálního produktu. Připravujeme aplikaci, která instalačním firmám pomůže s dohledem nad svými instalacemi a koncovým uživatelům bude pomáhat chytře hospodařit s elektřinou. Vzbudili jsme Vaši zvědavost? O další důvod navíc, stavit se námi na stánek.

Seznámíme Vás s reálnými potřebami uživatelů elektráren

Při přípravách produktu jsme udělali nejrozsáhlejší výzkum o využití a potřebách majitelů fotovoltaických elektráren. Díky více než 3000 respondentům máme nyní kvalitní přehled o reálných potřebách provozovatelů rezidenčních FV elektráren. A výsledky průzkumu si nenecháme jen pro sebe. Naopak – podělíme se s vámi!

Produktové školení Growatt

Zaznamenali jsme obrovský zájem o nové technologie Growatt. A také víme, co Vás nejvíce zajímá, protože jsme projeli republiku křížem krážem a novinky jsme ukazovali v rámci naší Growatt roadshow.

Proto Vám nabízíme účast na představení výsledků průzkumu i na produktovém školení Growatt, které pořádáme v rámci SEFu.

Datum: 18. 10. (druhý den výstavy)

9:00 – 9:30 Co skutečně chtějí uživatelé FVE? A co potřebují instalační firmy?

Jak se SOLSOL můžete nabídnout vyšší přidanou hodnotu koncovým zákazníkům?

Boříme mýty a pověry o tom, co chtějí a jak fungují. A jak to víme? Udělali jsme robustní průzkum a máme odpovědi od 3 tisíc provozovatelů FVE. Připravujeme nový produkt, který instalačním firmám pomůže nabízet lepší servis a kvalitnější služby a koncovým uživatelům chytré hospodaření s energií. Řekneme vám k tomu více.

Prezentuje: Michal Hrabí, COO SOLSOL

9:30 - 11:00 Představení nových technologií Growatt

Představíme nové asymetrické hybridní střídače MOD a MID, novou baterii APX v rezidenční i komerční verzi a další nové produkty a funkcionality od Growatt.

Prezentuje: Pavel Toman, Head of Sales

Místo: Sál D10, 3. patro O2 Universum

Dobijte se s námi vinnou energií

Pozvánka na víno

Sluneční energii milujeme nejen v elektřině, ale i ve víně. Budeme proto moc rádi, když si s vámi budeme moci neformálně připít a trošku si vydechnout. Přijměte proto prosím naše pozvání na večírek hned po prvním dnu výstavy v prostorách O2 Universum.

Začínáme v 16:30 a zavíráme v 19:00. Více se dozvíte na stánku.

Kde nás najdete

Náš stánek najdete hned za vchodem do haly B, na mapě ho najdete jako B4.

Vstup na samotnou výstavu je zdarma.

Pokud se chcete zúčastnit i konference – ozvěte se nám do 30. 9. na email hermann@solsol.cz a my vám pošleme kód na 20% slevu. Program konference je zde.

Těšíme se na setkání s Vámi!