Špičkové technologie za dostupnou cenu

Společnost SOLSOL s.r.o. funguje na českém trhu od roku 2012. Zabývá se velkoobchodním prodejem solárních panelů a střídačů. Od roku 2013 je exkluzivním partnerem tchajwanské společnosti AUO (dříve BenQ), která v brněnské továrně s kapacitou 200 MWp/rok vyrábí vysoce účinné mono fotovoltaické moduly. V roce 2017 přibyly do portfolia společnosti produkty AEG a Canadian Solar.

V roce 2018 byl podepsán distribuční kontrakt s americkou společností SUNPOWER, která jako první produkuje panely s reálnou efektivitou 23 % a výkonem nad 400Wp, a dále se společností EXE Solar produkující vysoko efektivní ‚half cut‘ technologie o výkonu nad 340Wp. Ve stejném roce začala společnost dodávat i technologie střídačů a optimizérů SolarEdge.

Námi zastoupení výrobci nabízí vysokou produkční kvalitu, maximální současné výkony a zároveň i možnost prodloužených mechanických záruk, které dosahují až 25 let.

Přes 200 000 dodaných panelů

SOLSOL s.r.o. dosud dodala do regionu střední Evropy přes 200 tisíc fotovoltaických panelů (50 MWp), zejména na střešní instalace rodinných domů a tovární haly. Mezi naše přední klienty patří ČEZ Solární, Solar Invest (PRE), Iftech, Elkov, S-Power energies a další. Veškeré nabízené panely jsou okamžitě dostupné a jsou ideálními technologiemi pro nové fotovoltaické instalace, na které chtějí majitelé čerpat dotace Nová Zelená Úsporám v ČR a Zelená Domácnostiam na Slovensku. Skladem držíme k okamžitému odběru vždy přes 10 000 panelů ve výkonových tolerancích 280-470Wp.

Realizace fotovoltaických elektráren pro komerční klienty

SOLSOL s.r.o. je od roku 2017 přední projekční kanceláří a realizátorem komerčních instalací pro vlastní spotřebu, s portfoliem desítky projektů o výkonu do 250kWp. Komerčním klientům nabízíme zdarma evaluaci projektu a řešení na míru tak, aby bylo dosaženo maximální spotřeby při minimálních budoucích nákladech na údržbu v průběhu životnosti elektrárny, která činí 25-30 let.

Podívejte se, jaké technologie nabízíme.

Aktuality

Máte dotaz?

Máte dotaz?
Ozvěte se nám

E-mail: sales@solsol.cz | Telefon: +420 774 419 119