Zaznamenali jsme neuvěřitelných 276,5 % nárůst obratu za období let 2018-2021, čímž jsme se stali nejrychleji rostoucí evropskou společností v tomto odvětví. Za rok 2022 to bylo dokonce 350 %.

SOLSOL se specializuje na solární technologie a naše produkty a realizace se těší velkému úspěchu na českém i evropském trhu. „Každý třetí panel na rodinných domech v Čechách a na Moravě dodáváme právě my. Náš úspěch dokazuje, že jsme stavěli firmu na pevných základech a dokážeme si poradit i s rychlým růstem. Pro naše partnery zajišťujeme nadstandardní servis a přístup a používáme pouze nejkvalitnější solární technologie“, vysvětluje Radek Orság, CEO SOLSOL.

Je pro nás velkou poctou, že nás Financial Times zařadil na seznam nejrychleji rostoucích společností v Evropě a jsme připraveni si udržet své postavení jako lídři v oblasti solární energie. Děkujeme našim zaměstnancům, partnerům a zákazníkům za jejich podporu a věříme, že společně budeme pokračovat v cestě k udržitelné energetické budoucnosti.


Financial Times

O Financial Times

Financial Times 1000 je všeobecně považován za jeden z nejautoritativnějších a nejobsáhlejších seznamů svého druhu a je používán investory, analytiky a dalšími odborníky ve finančním průmyslu ke sledování a analýze výkonnosti předních světových společností. Financial Times 1000 aktuálně zveřejnil sedmý ročník žebříčku nejrychleji rostoucích evropských společností. Zahrnuje vývoj mezi roky 2018-2021, které byly poznamenány dopady pandemie Covid-19 v celosvětovém měřítku. Žebříček uvádí evropské společnosti, které dosáhly největšího složeného ročního tempa růstu tržeb. Seznam zahrnuje společnosti z 31 evropských zemí a je rozdělen do 17 kategorií, včetně sektoru technologií, energetiky, zdravotnictví, finančních služeb a spotřebního zboží.

Kompletní žebříček je zde.