V našem areálu v Brně na Králově jsme zprovoznili nové testovací centrum technologií fotovoltaických systémů pro residenční trh.

V současnosti v něm porovnáváme chování našich nových střídačů GROWATT SPH10000TL3 BH-UP s vlastní 10,24kWh baterií a GOODWE GW10K-ET s novými bateriemi RISEN/SYL o výkonu 11,1kWh, které jsou alternativou k neustále nedostupným bateriím PYLONTECH. Baterie SYL přicházejí na trh s 5500 cyklovou zárukou limitovanou 10ti lety a nativním BMS systémem podporující širokou škálu střídačů GOODWE.

Náš nový 'showroom' dále umožňuje měření vlastní spotřeby střídačů a baterií a také simulujeme různé stavy a zátěže sítě na kterých porovnáváme reakce střídačů.

Dalším vývojovým krokem bude instalace 22kW nabíječky regulované přímo střídačem GROWATT - systém GW SMART EV CHARGER a systém dálkového spínání ohřevu teplé vody přes systém GROW BOOST, který nahradí u námi dodávaných systému složité 'drátování' wattrouterů. O dalších novinkách budeme informovat při jejich implikaci. Nicméně již teď zveme zájemce na prohlídku ukázkového systému a jeho využití v praxi. 

V případě zájmu o návštěvu našeho školícího centra je nutná registrace na e-mailu office@solsol.cz