Po letech úspěšných dodávek panel AEG jsme se stali také dodavatelem kompletního řešení pro rezidenční instalace, včetně hybridních asymetrických střídačů a vysokonapěťových baterií. Široké portfolio produktů nám umožňuje dodávat našim partnerům unikátní 360 stupňové řešení pro rezidenční instalace vše pod značkou AEG.

Nespornou výhodou střídačů je velice tichý chod díky pasivnímu chlazení. Střídače disponují chytrým monitoringem vlastní spotřeby, díky kterému minimalizují odběry z distribuční sítě. Mají zabudovanou ochranu pro zvýšenou životnost – Type II SPD (DC) a IP66. Produktová záruka je 10 let s možností prodloužení až na 15 nebo 20 let.

Vysokonapěťová baterie AEG stojí na technologii LiFePo4 a je dodávána se zárukou 10 let nebo 6000 cyklů. Jejími výhodami jsou vysoké vybíjecí proudy 20A/40A a maximální flexibilita – možnost připojení až 4 baterií paralelně (10-50 kWh). Baterie nabízí “all-in one” řešení, kdy v jednom produktu nejsou jen samotné bateriové moduly, ale i tzv. “balancér” BMS, který vyrovnává mezi moduly napětí.

AEG technologie

Po rekordním roce 2022, kdy bylo v ČR zrealizováno přes 8000 instalací s panely AEG, dáváme jednoznačnou důvěru i aktuálním novinkám. Že jde o volbu správnou, dokazuje i ocenění EUPD Top Brand PV Award pro společnost AEG za rok 2022. 

Všechny uvedené technologie AEG máme připraveny skladem ve vyšším kontejnerovém množství. 

Přečtěte si článek o našem AEG portfoliu na Solárních novinkách.